• Gayrimenkul & Yapı
  • Herhangi Bir Yer

SUN GAYRİ MENKUL HİZMETLERİ
GAYRİ MENKULLERİNİZİ GÜVENİLİR BİR ŞEKİLDE İHTİYAÇ SAHİPLERİYLE BULUŞTURMAK İÇİN YETERLİ TECRÜBE VE LİYAKATA SAHİBİZ.
SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZLE ALIŞVERİŞ BİTENE KADAR DEĞİL MEMNUNİYETİNİZ DEVAM EDENE KADAR BİRLİKTEYİZ.
GAYRİ MENKUL SEKTÖRÜNDE UZUN YILLAR TECRÜBELİ KADROMUZLA GÖSTERDİĞİMİZ HASSASİYETİ DEVAM ETTİRMEKTEN VE MÜŞTERİLERİMİZİN MEMNUNİYETİNDEN ALDIĞIMIZ GÜÇLE HİZMETİMİZE AYNI HEYECANLA DEVAM ETMEKTEN GURUR DUYUYORUZ.

SUN GAYRİMENKUL ALIM SATIM VE KİRALAMA HİZMETLERİ

 

MİSYONUMUZ

Gayrimenkul sektöründe, müşterilerimize olası en doğru emlak seçeneklerini sunarak, beklenti ve ihtiyaçlarına uygun çözümler üretip, sadece satış veya kiralama aşamasında değil, satış kiralama ve sonrasında da koşulsuz müşteri memnuniyeti bilinciyle, doğru analiz ve doğru ekspertiz ile sektöründe en yüksek kalitede hizmet vererek her iki tarafı reklamlara, tabelalara, duyurulara ihtiyaç duymadan, olumlu referanslarımız ile kazanmak.
Sektörün içindeki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek.

 

VİZYONUMUZ
Faaliyet gösterdiğimiz Gayrimenkul sektöründe doğruluk, dürüstlük ve güvenilirlik ilkelerinden taviz vermeden, yönetim anlayışımızın temelini oluşturan kalite standartlarımızı yaptığımız araştırmalarla sürekli geliştirerek, yurtiçi ve yurtdışı gayrimenkul sektöründeki başarılarımızı daha da ileriye taşımak.

Sunulan Hizmetler

  • Satış ve Kiralama
İGTOT Ticaret Bloğu Şahintepe mah. Şehit Polis Fethi Sekin Cad. No 18 Başakşehir / İstanbul

İletişim Formu