Başkan Mustafa Karlı bu ziyaret sırasında Milletvekili Şamil Ayrım’a site hakkında kısa bir bilgi verdikten sonra şunları söyledi; ’’ Sayın Milletvekilim Şamil Ayrım bey’in sitemizi ikinci defa ziyaret etmesi ve  sitemizle yakından  ilgilenmesi bizleri çok memnun etti.Kendilerine, ben ve yönetim kurulum adına  teşekkür ediyorum..

Gerçekten çok zor günler geçirdik,olumlu olumsuz bir çok eleştiriye maruz kaldık.Hayal dendi,rüya dendi,bitmez dendi ama biz hayali gerçeğe çevirdik..Günün koşulları altında modern ve sosyal donatılarla dolu esnafın ve müşterinin daha rahat işini ve ticaretini sürdürebileceği bir siteyi İstanbul’a kazandırdık.Katkısı olan herkes teşekkür ederim.Çarşımız yüzde seksen’ in üstünde doluluk oranına sahip olmakla birlikte hızla dolmaya devam etmektedir.Yıl sonuna kadar inşallah doluluk oranımız yüzde yüze ulaşacaktır’dedi.

İstanbul 3.Bölge Milletvekili Sayın Şamil Ayrım ise yaptığı konuşmada şunları söyledi; ‘’ Değerli arkadaşlar her şey den önce sizinle ikinci kez bir arada olmaktan çok mutluyum. Sitenizin hızla geliştiğini gördüm.Çalışmalarınızı yakından takip etmekteyiz.Böyle bir gıda sitesini İstanbul’a ve Türkiye ye kazandıran değerli İGTOT Başkan’I  Mustafa Karlı ve yönetim kurulunu takdir ediyorum.

Kısa zamanda böyle projeyi hayata geçirmek gerçekten çok zor. Başkan Karlı’nın bu projesi takdire şayan bir çalışmanın ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Burada, bu projenin gerçekleşmesinde emeği geçen Başkanımız Mustafa Karlı ve yönetim kurulu üyelerini tekrar canı gönülden kutluyorum”dedi.