Xi’an Uluslararası e-tİcaret Derneği,Four Seas Global İnşaat ve (Tuoling Turizm Travel Seyahat Acentası),Türkiye Çin Genç Girişimciler Derneği tarafından organize edilen ziyaretler çerçevesinde ve Xi’an Uluslararası E-Tİcaret Derneği Başkan Yardımcısı Zhang Shengli Rehberliğinde Shaanxi eyaleti Minshang Ticaret Odasının Genel Başkan Yardımcısı Lou Baohua, Dernek üyeleri ve şirket yetkililerinden oluşan heyet İGTOT Başkanı Mustafa Karlı yı makamında ziyaret etti.

Heyet iki Ülke Arasında Ticari İlişkileri Geliştirmek ve Sosyal alanda iyi ilişkiler kurmak için Başkan Karlı’dan İGTOT (İstanbul Gıda Toptancıları Çarşısı)ve çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Başkan Karlı, Çin Ticaret Heyetinin İGTOT u ziyaretlerinden çok memnun olduklarını ifade ederek” ülkelerimiz arasındaki ticari ve sosyal ilişkilere katkımız ın olması bizi çok mutlu eder.Avrupanın ve Orta doğunun en büyük kapalı gıda çarşısını çok zor şartlar altında Ülkemize ve İstanbul umuza kazandırdık.Başta yönetim kurulumuz olmak üzere yanımızda olan herkese teşekkür ederiz” dedi.

Heyete eşlik edenler arasında Rehber Janara Mutlu ve Fatih Belediyesi Meclis üyesi ve mali müşavir Nazmiye Turgut yer aldı.

Daha sonra İGTOT u gezen heyet sitenin mimarisine ve düzenine hayran kaldı. Başkan Karlı yı Ülkelerine de davet eden heyet,Başkan Karlı’ya plaket takdim ettikten sonra”böyle muhteşem bir yapıyı gerçekleştirmenin çok zor olduğunu tahmin ediyoruz” diyerek,kendilerini ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ettiler.Ayrıca misafir perverliklerinden dolayı çok mutlu olduklarını ifade eden heyet tekrar ziyaret edeceklerini söyleyerek siteden ayrıldılar.