Toplantıda,

İ.B.B Başkan Danışmanı ve Sanayi ve Ticaret Platformu Başkanı Dr. Mehmet ÇAKILCIOĞLU ,Sanayi ve Ticaret Platformu Ekibi ;Nahit KARACA,Ceren SUAL,Cansel SIĞIRCI,Burcu BAY,İ.B.B Meclis üyesi ve Beylikdüzü Belediye Başkan Yardımcısı Nuri ASLAN,Toplu Ulaşım Hizmetleri Şube Müdürü Osman KILIÇASLAN,Trafik Şube Müdürü Serap ÇETİNKAYA, Ulaşım Koordinason Şube Müdürü Barış YILDIRIM.

Ticaret Merkezleri Başkanları;

İGTOT Başkanı  Mustafa KARLI

İMES Başkanı    Kemal AKAR-PERPA B Blok    Hacı DEMİR-TEKSTİLKENT     ÇETİN ARI-MASKO    MEHMET MUTLU-MODOKO  Koray ÇALIŞKAN-BEYLİKDÜZÜ 3. MATBAACILAR SİTESİ Mustafa KARAZEYBEK -BEYLİKDÜZÜ 3. MATBAACILAR SİTESİ (YK) Ali Rıza YILMAZ-AYTOP  Harun ÇOBANOĞLU-KUYUMCUKENT   Ahmet KARBEYAZ-İSTOÇ  Ahmet KOÇ-İMÇ   Bilal KEÇOĞLU-MISIR Çarşısı Başkanı  Mehmet Nuri KURİŞ   ve yönetim kurulu üyeleri yer aldı.

Toplantıda bir konuşma  yapan Başkanımız Mustafa Karlı ise siteyle ilgili bilgi verdikten sonra; ” Avrupa’nın en büyük kapalı gıda çarşısı olan sitemizin böyle bir toplantıya ev sahipliği yapmasından dolayı çok memnun olduk.Bu toplantının gerçekleşmesinde emeği geçen  Sayın İ.B.B Başkan Danışmanı Sanayi ve Ticaret Platformu Başkanı Mehmet Çakılcıoğlu’ na  ve ekibine  yönetim kurulumuz adına  teşekkür ediyor, hepiniz hoş geldiniz diyorum” dedi.

İ.B.B Başkan Danışmanı ve Sanayi ve Ticaret Platformu Başkanı Çakılcıoğlu  ise yaptığı konuşmada  ” İGTOT Başkanımız Sayın Mustafa Karlı ve İGTOT Yönetim kurulunun göstermiş olduğu bu ev sahipliği ve İstanbulumuza kazandırmış oldukları bu güzel site için  kendilerine çok teşekkür ediyorum.Ben ve ekibim bugün burada, sorunlarınızı dinlemek ve çözüm bulmak için bir arada bulunuyoruz.

Sanırım şimdiye kadar Ticaret Merkezleri  Başkanlarının en fazla katıldığı bir toplantı yada şahit olduk” dedi..

Toplantıda,Ticaret merkezleri Başkanları  sorunlarını tek tek dile getirirken trafik,ulaşım,çevre düzenlemesi ve alt yapı ile ilgili konularda  masaya yatırıldı.

Başkanlar ayrıca Kızılay’a Kan bağışı kampanyasına destek olmaya devam edeceklerini de ifade ettiler.

Toplantının sonunda Başkanımız Mustafa  Karlı tarafından   İ.B.B Başkan Danışmanı ve Sanayi ve Ticaret Platformu Başkanı Dr. Mehmet Çakılcıoğluna,Beylikdüzü Belediye Başkan Yardımcısı Nuri Aslan’a ve Ulaşım Dairesi Başkanı Utku Cihan adına Trafik Şube Müdürü Serap Çetinkaya’ya plaketleri takdim edildi.