Başkan Karlı ‘’Geleneksel hale getirdiğimiz iftar programının 13'üncüsü Başakşehir’deki yeni yerleşim yerimizde gerçekleştirmekten çok mutluyuz’’ dedi.

İftar davetine Başakşehir Müftüsü Abdurrahman Şenoğlu, Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Melik, İstanbul Ak Parti Başkan Vekili Akın BAYRAM, İGTOT yönetim kurulu üyeleri ve site esnafı ile birlikte çok sayıda davetli katıldı.

İftardan önce bir konuşma yapan İGTOT Başkanı Mustafa Karlı, davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür ederek, sitede yapılan çalışmalar ve dikkat edilmesi gereken kurallar hakkında bilgi verdi.

Başkan Karlı yaptığı konuşmada şunları söyledi ‘’Geleneksel hale getirdiğimiz iftar programının 13’üncüsü Başakşehir’deki yeni yerleşim yerimizde gerçekleştirmekten çok mutluyuz. Bugün burada sizlerle birlikte iftar programında bir araya gelmek bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Fakat yurdumuzda meydana gelen ve 11 ilimizi kapsayan 7.6 ve 7.7 şiddetindeki depremden dolayı çok üzgün olduğumuzu da belirtmek isterim. İGTOT ailesi olarak çarşımızda esnaflarımızın desteğiyle başlattığımız kampanyamızla, afetzede vatandaşlarımıza gereken desteği yaptığımıza inanıyorum ve hala yapmaya devam edeceğimizi de belirtmek isterim. Rabbim yardımlarımızı kabul etsin. Bu doğal afet karşısında kaybettiğimiz vatandaşlarımıza Allah’tan Rahmet yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. İnşallah daha nice Ramazan ve iftar sofralarında birlikte oluruz. Allah tuttuğumuz oruçlarımızı kabul etsin. Bu vesile hepinizin mübarek Kadir gecesini kutluyor, ailenizle birlikte hayırlı bayramlar ve hayırlı işler temenni ediyorum.’’ dedi.