Ak Parti Bağcılar İlçe Bşk. Rüstem Tüysüz, Bşk. Yrd. ve İ.K.K.B Başkanı Mehmet Aydın, İlçe Eğitim Komisyonu Bşk. Bekir Çelik, İGTOT Başkanı Mustafa Karlı’yı makamında ziyaret ederek yeni yerleşim yeri için hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Başkan Karlı, Ak Parti Bağcılar İlçe Bşk. Rüstem Tüysüz’e ve Başkan Yardımcılarına bu ziyaretlerinden dolayı memnun olduklarını ifade ederek teşekkür etti.

Başkan Karlı, ayrıca çarşı hakkında detaylı bilgi vererek, doluluk oranın yüzde otuz beşlere ulaştığını, zengin alt yapısı, geniş yolları, son sistem teknolojik imkanları, sosyal donatı ve yeşil alanlarıyla beraber Avrupa’nın en büyük kapalı alanına sahip gıda toptancıları çarşısı olduğunu ifade ederek,  ‘’inşallah en kısa zamanda yüzde yüzlük doluluk oranına sahip olacağız dedi. Karlı sözlerine şöyle devam etti. ‘’yeni çarşımız gıda sektörüne her konuda hitap edecek tüm olanaklara sahip bir yapıdadır. Esnaflarımız ve müşterilerimiz, son derece rahat ve uygun koşullar altında ticari faaliyetlerini sürdüreceklerdir’’ yeni yerlerine geçmelerini bekliyoruz’’ dedi.

Ak Parti Bağcılar İlçe Başkanı Tüysüz ise ‘’yeni çarşının İstanbul’a olduğu kadar Ülkemize’ de ciddi katma değer katacağına inanıyoruz, çok büyük bir proje ve bu kadar kısa zamanda hayata geçirilmesi de büyük başarı, Ak Parti Bağcılar İlçe Başkanlığı olarak sizi ve yönetim kurulu üyelerini kutlarız. Ayrıca sitede yer alan esnafımıza da hayırlı işler dileriz ‘’ dedi.