Adıyaman Milletvekili ve AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Aydın ve Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç ve  beraberindeki Heyetler İGTOD Başkanı Mustafa Karlı ve yönetim Kurulunu ziyaret etti.

Sabah kahvaltısında bir araya gelen heyetler, karşılıklı istişarede bulundu. İGTOT’ un yeni yerleşim yeri dahil, esnafın sorunlarının da konuşulduğu toplantıda karşılıklı bilgi alış verişi yapıldı.

Başkan Karlı yaptığı konuşmada, Adıyaman Milletvekili ve AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Aydın, Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç ile birlikte beraberindeki Heyetin kendilerini ziyaretlerinden çok memnun olduklarını ifade etti.  Bu tür görüşmelerin daha sıkı olmasının esnaflar adına çok olumlu olacağını da ifade eden Başkan Karlı, konuşmasında birlik ve beraberliğin önemini de vurguladı.

Milletvekili Aydın ise,’’ İGTOT başkanı, Mustafa Karlı ve yönetim kurulu üyeleriyle beraber olmak benim için çok önemli.  Çünkü onlar İstanbul gibi metropol bir şehrin gıda yükünü en zor şarlar altında bile aksatmadan İstanbul halkına, hatta Türkiye ye bile hizmet vermeye çalışmaktadırlar. Onların sorunları bizler için elbette önemlidir. İşte biz bu sorunları çözmek ve kendileriyle daha sık istişare de bulunmak için daima yanlarında olacağız. Bunun için, Hoş görü ve bir selamın önemini çok iyi anlamalı ve anlatmalıyız’’ dedi.

Ayrıca yeni yerleşim yerinin Sadece İstanbul için değil Türkiye içinde büyük kazanım olduğunu da ifade eden Aydın, Bu başarılı çalışmalarından dolayı Başkan Karlıyı ve yönetimini bir kez daha tebrik ederim’’ dedi.

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç ise;’’ Burada olmaktan çok memnunum. İGTOT Başkanı Karlı ve yönetim kurulu arkadaşlarımın gösterdikleri ilgiye teşekkür ederim. İGTOT’un takdire şayan çalışmaları bizleri gururlandırmaktadır. Birlik ve beraberliğin ne kadar güzel sonuçlar doğurduğunu görmenin değerini çok iyi bilmek gerekir.’’ dedi.