Başakşehir Belediyesi Başkan Yardımcıları, Ahmet Melik, Abdullatif Kurt, Hasan Basri Gül ve Kurum Müdürleri İGTOT Başkanı Mustafa Karlı ve Yönetim Kurulunu Makamında ziyaret etti.

Başkan Mustafa Karlı, Başakşehir Belediyesi Başkan yardımcıları ve kurum müdürleriyle yaptığı görüşmede şunları söyledi;’’ Her şeyden Sayın Belediye Başkanımız Yasin Kartoğlu’na,  Yardımcıları ile birlikte kurum müdürlerine bu süreçte yanımızda oldukları için çok teşekkür ederim. Belediye olarak yanımızda yer almanızdan da ayrıca çok mutluyuz. Avrupa’nın en büyük kapalı alanına ve en modern özelliklere sahip olan Sitemiz’ de şu an için acil olarak görülen en önemli sorunlarının başında, siteye bağlantı yollarının bir an evvel bitirilmesi ve site içindeki belirli yerlerle birlikte, dışına da yerimizi belirten tabelalarının, konulması önem taşımaktadır. Sitemiz şu ana kadar yüzde otuzu aşkın doluluk oranına sahiptir. Çok az kalan eksikliklerin sizlerin’ de katkılarıyla tamamlanmasıyla, bu doluluk oranı kısa zamanda yüzde elliyi aşacaktır’’dedi.

Daha sonra heyet, site ile ilgili teknik konular ve yapısı itibariyle Başkan Karlı tarafından bilgilendirilerek idari bina gezdirildi.

Başakşehir Belediyesi Başkan yardımcıları ve kurum müdürleri Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’nun selamlarını getirdiklerini, yoğun bir gündeme denk geldiği için katılamadıklarını ifade ederek şunları söylediler; ‘’Avrupa’nın en büyük kapalı alanına sahip olmakla birlikte en modern gıda çarşısı olarak da adından söz ettiren, böyle bir yerin ilçemiz sınırları içinde yer alması, bizim için önemli olduğu kadar İstanbul içinde aynı önemi taşımaktadır. Böyle bir merkezi bu kadar kısa zamanda hayata geçiren Başkan Karlı ile birlikte yönetim kurulunu kutlarız. Artık bundan sonra sitenizle ilgili sorunlarla Başakşehir Belediyesi olarak daima Başkan Karlı ve yönetiminin yanındayız. Ayrıca bizi karşılamalarında gösterdikleri nezaketten dolayı Sayın Başkanımıza ve beraberindekilere çok teşekkür ederiz ’’.dediler.