Başakşehir İlçe Tarım Müdürü Abdulllah Bora Kumbasar, Ziraat Mühendisi Onur Işıkla birlikte İstanbul Gıda Toptancı Tüccarları Kooperatifi Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerini Ziyaret Etti.

Ziyaret sırasında İlçe tarım Müdürü Kumbasar’a, İGTOT Başkan’ı Karlı tarafından, İstanbul gıda toptancılar çarşısı hakkında bilgi verildi. Gıda ürünlerinin satışı, kontrolü ve denetimi hakkında bilgilerin paylaşıldığı toplantıda, günün çalışma koşullarına son derece uygun, gıda sektörünün hak ettiği, daha çağdaş, daha düzenli ve sağlık koşullarına uygun bir gıda çarşısına kavuştuğu vurgulandı.

Başkan Karlı ‘’böyle bir çarşıya sahip olmakla,  sektörümüze, tüketicimize ve her şeyden önce Başakşehir’e ve  İstanbul’a önemli katkılar sağlayacağımıza inandığımız gibi, aynı zamanda ülkemize de bir nebzede olsa katma değer kazandıracağımıza inanıyoruz ’’dedi.

İlçe Tarım Müdürü Kumbasar ise ‘’çarşının her anlamda gerçekten çok güzel bir mimari yapıya sahip olmasıyla birlikte, gıda toptancısının da işini kolaylaştırarak, kaliteli bir  hizmet sunacak ortama sahip olması da  bizi oldukça memnun etmiştir. Ayrıca İlçe Tarım Müdürlüğü olarak yapacağımız denetimlerde ve çalışmalarda, İstanbul Gıda Toptancıları Çarşısından çok iyi sonuçlar alacağımızı da şimdiden söyleyebilirim.’’ dedi.

Daha sonra İlçe Tarım Müdürü Kumbasar ile birlikte çarşıyı gezen Başkan Karlı ise, bu ziyaretlerinden dolayı kendilerine tekrar teşekkür etti.