‘’Geleneksel hale getirdiğimiz iftar programının 12cisini Başakşehir’deki yeni yerleşim yerimizde gerçekleştirmekten çok mutluyuz’’.

İftar davetine Başakşehir Müftüsü Abdurrahman Şenoğlu, E.P.P Genel Müdürü Nurullah Öztürk, Başakşehir Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Melik, Abdullatif Kurt, Hasan Basri Gül, Serkan Çelik, İGTOT yönetim kurulu üyeleri, İSKİ yetkilileri ,Adıyaman Dernekler Federasyonu Başkanı Hüseyin Sevinç Tekin ,MEGA Center İşletme Kooperatifi Başkanı Kemal Altınkılınç, Okul Müdürleri, Banka Müdürleri, site esnafı ve birçok davetli katıldı.

İftardan önce bir konuşma yapan İGTOT Başkanı Mustafa Karlı, davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür ederek, site hakkında bilgi verdi.

Başkan Karlı yaptığı konuşmada şunları söyledi ‘’geleneksel hale getirdiğimiz iftar programının 12cisini Başakşehir’deki yeni yerleşim yerimizde gerçekleştirmekten çok mutluyuz. Bugün burada sizlerle iftar programında bir araya gelmek bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. İnşallah daha nice ramazanlarda iftar programlarında bir araya geliriz. Rabbim tuttuğumuz oruçları kabul etsin, hepinize afiyet olsun’’ dedi.

İftar İGTOT cami İmam Hatib-i Ramazan Tarıkbuğa’ın duasıyla açıldı.

Teravi namazı ise İGTOT çarşı camisinde Başakşehir Müftüsü Abdurrahman Şenoğlu tarafından kıldırıldı.