Başakşehir Kaymakamı Sayın Uğur Turan, Epp Genel Müdürü Sayın Nurullah Öztürk Ve İgtot Başkanı Sayın Mustafa Karlı Tarafından Tapular Hak Sahiplerine Verildi.

İGTOT Başkanı Mustafa Karlı tapu dağıtım töreninde yaptığı konuşmada,

 ‘’Birçok zorluklardan geçerek bugünlere geldiğimiz için Allah’ımıza şükürler olsun.36 yıllık hayalimiz gerçekleşti. Tapuları vermeye devam ediyoruz. Avrupa’nın en büyük modern ve kapalı alanına sahip gıda çarşısını faaliyete geçirdiğimiz için mutluyuz. Hayaldi, gerçek olacak dedik, söz verdik ve hayalimizi gerçekleştirdik. Hepimize hayırlı olsun.

Böyle bir çarşıya sahip olmamızda emeği geçen sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Sayın İstanbul Valimiz Ali Yerlikaya’ ya ve tüm katkısı olanlarla birlikte yönetim kurulu üyelerimize tek tek teşekkür ederim’’ dedi.

Başakşehir Kaymakamı Sayın Uğur Turan ise yaptığı konuşmada;

’’Böyle bir modern çarşıya kavuşmanız çok önemli. Yoğun ve gayretli bir mücadeleden sonra çok güzel bir tesise sahip oldunuz. Kapalı mekanları gördüğüm zaman çok mutlu oluyorum, sadece camimizin değil, çarşımızın, asfaltıyla, kaldırımlarıyla, yeşil alanlarıyla çok güzel ve yeşil dostu bir çarşı olduğunu söyleyebilirim. Böyle muhteşem bir tesisin gerçekleşmesine katkı sağlayan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Sayın İstanbul Valimiz Ali Yerlikaya’ ya ve tüm katkısı olanlarla teşekkür ederim’’ dedi

Ayrıca böyle bir çarşıyı ilçemize, İstanbul’a ve her şeyden önce ülkemize kazandırdığı için, İGTOT Başkanımız Sayın Mustafa Karlı’yı ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ederim’’ dedi.

Tapularına kavuşan hak sahipleri ise ’’Rüyalarda görebildiğimiz hayallerimize kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz, bizim bu günleri görmemizi sağlayan başta Sayın Başkanımız Mustafa Karlı olmak üzere, yönetim kurulu üyelerine ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz’’ dediler.