İGTOT Başkanı Mustafa Karlı ve İGTOT Genel Müdürü Adem Karadağ Başakşehir kaymakamı Uğur Turan’ı makamında ziyaret etti.

Başakşehir ilçesi sınırları içinde faaliyete geçen, Avrupa’nın en büyük kapalı alanına sahip gıda çarşısı  Başkanı  Karlı, Başakşehir Kaymakamı Turan’ı makamın’ da ziyaret ederek bilgi alış verişinde bulundu.

Kaymakam Turan’la  sıcak ve samimi bir ortamda sohbet eden Başkan Karlı, ‘’her şeyden önce  sayın Kaymakamım Turan beyin, bizi böyle samimi bir ortamda karşılaması, ziyadesiyle mutlu etti. kendisine çok teşekkür ediyorum. Gıda çarşısının İstanbul’a olduğu kadar Başakşehir’e de çok ciddi katma değer katacağı gibi istihdam  açısından bölge  insanına da  faydamız olacak. Sizinle birlikte burada çalışmak çok güzel. İGTOT olarak ilçemize katkı sağladıysak ne mutlu bize. İnşallah birlikte çok güzel çalışmalar imza atarız’’ dedi.

Kaymakam Turan ise ‘’İGTOT Başkanı Sayın  Mustafa Karlı ve İGTOT genel müdürü Adem Karadağ’ın iade-i ziyaretlerinden dolayı büyük mutluluk duydum, Sayın Başkanımız Mustafa Karlı’nın ilçemize ve İstanbul’a böyle muhteşem bir yapı kazandırmış olması gerçekten çok önemli., Ayrıca Avrupa’nın en büyük kapalı gıda çarşısına ev sahipliği yapmaktan da çok mutluyuz, kendisini ve ekip arkadaşlarını bir kez daha kutlarım. Bizde yapılacak bir şey varsa elimizden geleni yaparız. İstikrar ve istihdam adına ilçemize gerçekten çok ciddi bir soluk getirdi kendilerini bir kez daha kutlarım’’ dedi.